ERA - Centrum vzdělávání

Vzdělávání dospělých v oblasti péče o tělo

Poradna Pedikúra - Masáže

Přidáno: 25. 8. 2015 10:00:00 Počet shlédnutí: 3494

25 Srpen 2015

Založili jsme pro vás novou stránku plnou informací z oblasti PEDIKÚRY, MASÁŽÍ a také zdravého životního stylu. Internetová stránka PORADNA PEDIKÚRA - MASÁŽE vznikla za účelem informovat jak profesionály z oboru, tak především laiky.

 

Poradna Pedikúra - Masáže vznikla na základě častých dotazů, které autorka blogu Diana Dürichová dostávala. Jednoduchou formou - tedy přes internet - je po dohodě s tazateli vyvěšuje pravidelně na svém blogu a šíří tak osvětu v oblasti pedikúry i masáží. Poradnu najdete na http://poradnapedikuramasaze.blogspot.cz/ 

V poradně pravidelně autorka publikuje své články a také dotazy, které dostává. Dotazy můžete směrovat na její email durichovad@gmail.com

Po dohodě s vámi budou vaše dotazy zvěřejněny nebo mohou být zodpovězeny soukromě. 

Autorka blogu Diana Dürichová je lektorkou rekvalifikačních kurzů v ERA-Centru vzdělávání a autorkou knihy Praktická pedikúra - Příručka pro podologickou praxi. 

Profesionální blog z oblasti zdraví a krásy je nabitý informacemi, které se týkají nejen samotné pedikúry a masáží, ale zasahují i do zdravého životního stylu. Najdete zde inspiraci vhodnou i pro domácí péči. 

 

Neváhejte se zeptat na to, co vás trápí a co vás zajímá. Těšíme se na vaše dotazy 

 

 

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

Přihlášení

 

Přihlášení