ERA - Centrum vzdělávání

Vzdělávání dospělých v oblasti péče o tělo

Získali jsme autorizaci pro obor Sportovní masér

Přidáno: 20. 11. 2014 12:13:00 Počet shlédnutí: 3686

20 Listopad 2014

ERA Centrum vzdělávání má nově udělenou autorizaci k realizaci kvalifikačních zkoušek pro profesní kvalifikaci Sportovní masáž (kód: 69-037-M).

 

 

Garant a lektor našeho kurzu Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblasti zdravotnictví získal autorizaci, která ho opravňuje vykonávat závěrečné zkoušky dle hodnotícího standardu Národní soustavy kvalifikací oboru Sportovní masér.

 

 

Elen Dürichová již tedy není jen garantem kurzu a statutárním zástupcem tohoto oboru, který je oprávněn lektorovat a vést kurzy, ale je také ten, kdo může vést závěrečné zkoušky.

 

 

Titul autorizované osoby získá jen ten, kdo doloží dokonalé profesní znalosti z tohoto oboru a náležitou praxi. Autorizovaných osob, které jsou oprávněné vést závěrečné zkoušky, je v ČR jen několik a do tohoto seznamu je velmi těžké se dostat.

 

 

O to víc jsme hrdí na to, že již v seznamu máme svého zástupce.

 

 

V případě, že chcete využít služeb naší autorizované osoby, můžete jí kontaktovat na tel. 602 27 20 29 nebo na našem emailu info@erakurzy.cz

 

 

 Více informací o autorizované osobě a závěrečných zkouškách najdete na našich stránkách také v sekci Odborné služby nebo Rekvalifikační kurzy.  

 

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

Přihlášení

 

Přihlášení