ERA - Centrum vzdělávání

Vzdělávání dospělých v oblasti péče o tělo

LASEROVÉ OŠETŘENÍ

 

Nabídka cíleného ošetření pleti

 

Na našem pracovišti provádíme i speciální dermato-kosmetické zákroky na omlazení a rejuvenaci pleti. K dispozici pro zákazníky je laser, ultrazvuk a diamantová mikrodermabraze. Ošetření obličeje nebo těla se provádí podle požadavků zákazníků, výsledky jsou ihned viditelné, bezbolestné a cenově dostupné. Konkrétní a podrobné informace Vám rádi sdělíme a doporučíme vhodnou péči a ošetření obličeje i těla.
 

 

Ošetření pleti laserem

 

Je vhodné jako účinná prevence proti tvorbě vrásek a stárnutí pleti. Laserové světlo se kombinuje se speciální pleťovou maskou, vybranou podle typu pleti zákaznice. Maska se nanáší na vyčištěnou pleť a nechá se působit spolu s aplikací laserového paprsku po dobu 10- 20 minut. Po aplikaci je kůže znatelně vypnutá, odpočatá a bez viditelných vrásek.

 

Vhodné je tuto metodu opakovat v pravidelných intervalech:

  1. u mladší pleti výborná prevence proti tvorbě vrásek
  2. u zralé pleti mizí drobné vrásky a dále se neprohlubují

 

Kombinace pleťové masky a laserového světla je také velmi účinná v léčbě akné, ke zlepšení dochází již po první aplikaci.

 

Ošetření pleti diamantovou vakuovou dermabrazí

 

Pomocí diamantových krystalků různé hrubosti se provádí jemný peeling pleti a tím se postupně zlepšuje její vzhled. Stimulují se kolagenní a elastická vlákna, odstraňují se jemné vrásky a pigmentové léze. Výsledkem je hladší a svěží pleť, bez vrásek a rozšířených pórů. Mikrodermabraze se provádí na suché očištěné pleti, záleží na úvaze a dovednosti terapeuta, jaké partie obličeje k ošetření zvolí.

 

Doba výkonu je od 5- 15 minut a pleť je po mikrodermabrazi vhodné ošetřit kosmetickými přípravky na zklidnění. Pro optimální účinek je vhodné mikrodermabrazi opakovat po týdnu až čtrnácti dnech a to v 5 – 10 návštěvách.

 

Mikrodermabraze není bolestivá a při odborném provedení je pleť po zákroku klidná a vypnutá.

 

Mikrodermabraze má výborné výsledky na tyto problémy:

  1. drobné vrásky kolem očí
  2. kolmé rýhy kolem rtů
  3. pigmentové skvrny na obličeji
  4. pigmentové (tzv. stařecké) skvrny na hřbetu rukou nebo po těle

 

 

ULTRAZVUKOVÉ OŠETŘENÍ PLETI

 

Ultrazvuk je mechanické chvění o vysoké frekvenci, kterou lidské ucho již nevnímá. Ultrazvukový přístroj vysílá vlny do tkání a aktivuje v nich kolagen a pojivová vlákna. Současně dochází k termální reakci a tím ke zvýšení látkové výměny a lymfatické odezvě. Kůže a podkoží se prokrvují, zvyšuje se propustnost buněčných stěn a tím se odplavují produkty látkové výměny a zlepšuje se okysličení tkání.

 

Zákrok je vnímán jako příjemná relaxace a účinek je viditelný ihned po aplikaci.

 

Účinky

Ultrazvukové ošetření pleti je účinné pro její omlazení, odstraňuje váčky pod očima, redukuje jemné vrásky, vypíná kůži obličeje , krku a dekoltu. Celkově prokrvuje pleť. Použití je vhodné i na problematické tělesné partie k léčbě celulitidy.

 

Obličej, krk a dekolt

Ultrazvukové ošetření pleti je účinné pro její omlazení, odstraňuje váčky pod očima, redukuje jemné vrásky, vypíná kůži obličeje , krku a dekoltu. Celkově prokrvuje pleť.

 

Ošetření těla

Ultrazvuk je velice vhodný i na problematické tělesné partie ke snížení projevů celulitidy. Nejčastěji se aplikuje v oblasti stehen, hýždí a břicha, kde dochází ke zpevňování kůže. Důležité je opakovat ošetření, aby se dosáhlo optimálního výsledku.

 

Frekvence ošetření

Ošetření provádíme na očištěné pleti s aplikací speciálního ultrazvukového gelu nebo masky a to po dobu 15 minut. Vhodná je kombinace ultrazvukového a kosmetického ošetření, kdy se účinky znásobují.


Preventivní ošetření - je vhodné 1x měsíčně - předchází vzniku jemných vrásek a udržuje pleť svěží a prokrvenou, koriguje drobné nedostatky.
 

Regenerační ošetření - je vhodné v sérii 10 aplikací 1- 2 x týdně, redukuje vrásky a váčky pod očima, vypíná pokožku a eliminuje pigmentové léze.

 

Anticelulitické ošetření - je vhodné několikrát týdně v sérii alespoň

10 aplikací,vždy 20 minut působení ultrazvuku

 

Cena ošetření

Aplikace ultrazvuku v oblasti obličeje, krku a dekoltu
(nebo jen jedné partie) – 170,- Kč.
Aplikace ultrazvuku v oblastech těla – 280,- Kč

 

Pokud je ošetření kombinované s diamantovou dermabrazí nebo kosmetickým ošetřením, může být uplatněna sleva z celkové ceny.

Přihlášení

 

Přihlášení