ERA - Centrum vzdělávání

Vzdělávání dospělých v oblasti péče o tělo

Terapie akné

Terapie akné na našem pracovišti

 

Akné trápí mnoho mladistvých a léčba je mnohdy obtížná. Na našem kosmetickém pracovišti se zaměřujeme na celkovou léčbu akné a máme výborné výsledky.

 

Nabídka ošetření:

Vlastníme laser pro cílenou terapii akné jak v akutní fázi, tak na doléčování jizev a nerovností pleti. Celková terapie akné laserem trvá cca 6 měsíců. Během této doby se ztrácí hnisavá ložiska a přestávají se dělat další. Kůže se normalizuje a vyhlazuje. Již po první aplikaci laserového paprsku je znát zlepšení.

 

Průběh ošetření:

Nejdříve proběhne čištění pleti podle potřeby, dále tonizace a pak je nanesena bylinná laserová maska s aplikací laserových paprsků. Ošetření není bolestivé a nezatěžuje organismus.

 

V našem programu terapie akné používáme kvalitní bylinné přípravky, které pomáhají k zahojení a zklidnění zanícené kůže.

 

Používaný přístroj:

Je mnoho typů laserových přístrojů, některé se tímto názvem jen pyšní, ale účinek je neznatelný. Vždy záleží na výkonu přístroje a jeho účincích. Vhodný přístroj k léčbě akné poznáte podle toho, že zákazník musí mít vždy zakryté oči speciálními brýlemi a obsluha laseru má také brýle, které chrání oči a umožňují vidět laserový paprsek bez poškození sítnice.

Naše pracoviště používá účinný laser s výkonnou hlavicí.

 

 

Cena ošetření se pohybuje již od 200,-Kč.

 

 

 


 

Přihlášení

 

Přihlášení