ERA - Centrum vzdělávání

Vzdělávání dospělých v oblasti péče o tělo

Pedikérka a nehtová designérka

Pedikérka a nehtová designérka

Náplní kurzu je provádění pedikúry a modeláž nehtů, ať již ze zdravotních nebo estetických důvodů. Osvojíte si moderní metody péče o chodidla a stanete se opravdovým profesionálem ve svém oboru!

  • Cena: 9700 Kč s DPH

Kvalifikace „Pedikérka a nehtová designérka" je určena pro zájemce o péči o nohy a nehty na nohách.

V případě, že se chcete věnovat celkové péči o ruce a nohy, je nutné absolvovat dva rekvalifikační kurzy. Můžete využít naši cenově zvýhodněnou nabídku zde

---------------------------------------------------------

Kurz "Pedikérka a nehtová designérka" je v našem vzdělávacím zařízení prováděn podle nové vzdělávací soustavy a tato kvalifikace plně nahrazuje střední školu/ učiliště.

Po úspěšném složení závěrečné zkoušky tedy můžete ihned zažádat o živnostenský list a nepotřebujete dokládat ani praxi v oboru, ani statut odpovědného zástupce.

VYUŽIJTE MOŽNOST ABSOLVOVAT KURZ V NAŠEM VZDĚLÁVACÍM CENTRU - PO UKONČENÍ KURZU OBDRŽÍTE OSVĚDČENÍ O PROFESNÍ KVALIFIKACI A MŮŽETE IHNED PODNIKAT V TOMTO OBORU BEZ OMEZENÍ!

PŘIHLÁSIT NA KURZ SE MŮŽE KAŽDÝ, KDO DOVRŠIL VĚK 18 LET.

 -------------------------------------------

Ovládáte nehtovou modeláž na nohách a chcete se tomu věnovat profesionálně?Pečujete o nohy a nehty svým známým a baví Vás to?

Pak je tu možnost pro Vás - přihlaste se rovnou k vykonání závěrečné zkoušky! 

U zkoušky prokážete své znalosti v teorii i praxi a získáte osvědčení o profesní kvalifikaci v oboru Pedikérka a nehtová designérka

Rekvalifikace Pedikérka a nehtová designérka - docházka vždy v pátek a v sobotu, nebo ve všední dny od 10-13h

Náplň kurzu:  

  • Komplexní péče o nohy a nehty na nohách
  • Diagnostika stavu kůže a nehty
  • Indikace a kontraindikace ošetření
  • Druhy přípravků a jejich použití
  • Francouzská manikúra UV metodou, lakování
  • Masáž, depilace
  • Dezinfekce, sterilizace, provoz pracoviště
  • Skladování, objednávání přípravků, evidence
  • Pedikúra klasická, pedikúra suchá, přístrojová, „švýcarská" 

Aktuální termíny zahájení rekvalifikačních kurzů Vám rádi poskytneme telefonicky nebo emailem. Kurzy zahajujeme každý měsíc. V případě, že Vám dané termíny nevyhovují a máte zájem o individuální/dálkovou formu studia, kontaktujte nás telefonicky nebo osobně.

Ceník rekvalifikací zde

U nás je možné také zakoupit odbornou publikaci PRAKTICKÁ PEDIKÚRA - Studijní materiál pro podologickou praxi! Učebnici je možné získat osobně v našem vzdělávacím centru ERA neo Vám ji rádi zašleme poštou.

 

 

Pedikura

Dobry den,rada bych se prihlasils do kurzu edikura.2.9. Bohuzel zacit nemohu,tak kurz nasledujici.Dekuji Konickova
Odpověď 22. 8. 2017 09:21:04

Rekvalifikace Pedikúra

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem o kurz. Kurzy začínají průběžně během roku. Přesné termíny vždy vyvěšujeme na našich stránkách. Pokud máte zájem nastoupit na kurz, pošlete nezávaznou přihlášku a my Vás budeme informovat o nástupu. Pokud se Vám jakýkoli termín nástupu nehodí, můžete nás také kontaktovat telefonicky a domluvit se na jiném termínu. Děkujeme, tým Erakurzy
Odpověď 23. 8. 2017 16:16:46

Rekvalifikační kurz Pedikúra

Dobrý den, Měla bych zájem o kurz Pedikúry. Bylo by možné mi zaslat možný termín kurzu? Předem děkuji Zikmundova zikmundjr@seznam.cz 725524151
Odpověď 9. 7. 2017 08:59:16

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

 

Přihlášení