Aromaterapeut

Aromaterapeut je odborný kurz pro všechny, kteří volí návrat k přírodě, olejům a esencím. V kurzu se naučíte dovednosti v rozlišování a používání éterických olejů, poznáte jejich účinky a koncentrace. Aromaterapeut je kurz plný vůní a relaxace. 

Termín zahájení

29 květen 2022
Aromaterapie odborný profesní kurz

Zájmový kurz Aromaterapeut zvyšuje odbornost profesních kvalifikací v péči o tělo. Náplní kurzu je nauka o přírodních olejích, vonných esencích, možnosti jejich kombinací a následné uplatnění. V kurzu Aromaterapeut si osvojíte znalost účinků éterických olejů na lidský organismus, v praktické části se budete věnovat míchání směsí olejů podle požadovaného účinku  na konkrétního klienta. 

V ceně kurzu je zahrnutá základní sada éterických olejů, dle Vašeho výběru.

Kurz Aromaterapeut je dvoudenní, ukončen certifikátem- v případě zájmu je po absolvování tohoto kurzu možnost složit profesní zkoušku a získat kvalifikaci Aromaterapeut. Zkouška je zpoplatněna.

Cena kurzu: 2.700,-Kč  termín kurzu: neděle 12.6.první den kurzuvěnovaný základům aromaterapie, druhý den si domluvíme společně, budeme se věnovat diagnostice a míchání esencí.

Zájem o kurz

Kurz
Jméno a příjmení
Email*
Telefon*
Souhlas s podmínkami*

Souhlas  se zpracováním osobních údajů

Odeslat zájem
Kurz
Jméno a příjmení
Email*
Telefon*
Souhlas s podmínkami*

Souhlas  se zpracováním osobních údajů

Odeslat zájem

V případě, že jste již vybrali a chcete se přímo přihlásit do tohoto kurzu, stačí jen kliknout na přihlášku a následně vyplnit.