Teorie pěti elementů

Zájmový kurz Teorie pěti elementů se zaměřuje na možnosti harmonizace celého organismu.

Podle prastarého učení o životní energii Čchi, proudí tato energie dynamicky celým naším tělem po svých drahách- meridiánech.

Pokud je energetický systém vyvážený a plynulý, je i naše tělo  v rovnováze

Termín zahájení

3 duben 2022
teorie pěti elementů odborný kurz

Energie Čchi má dva na sobě závislé póly, energii Jin a energii Jang. Je důležité, aby obě energie byly v naprosté rovnováze; jedna bez druhé nemůže existovat. Princip energií Jin a Jang dává vznik teorii pěti elementů.

 

Zájmový kurz Teorie pěti elementů Vás naučí chápat principy proudění energie a následně tuto metodu využívat v praxi. Tento kurz volně navazuje na reflexní terapii a prohlubuje získané vědomosti. Proudění energie v základních elementech: dřevo- voda- kov- země a oheň je nutné udržovat v rovnováze. 

 

Při poruše rovnováhy a energetické dysbalanci vznikají na tělesné úrovni zdravotní problémy, které se mohou projevit na dráze příslušných orgánů .

V zájmovém kurzu Teorie pěti elementů propojíte získané znalosti s možností využití pro zlepšení zdravotního stavu svého nebo svých klientů.

Kurz je jednodenní, zakončený certifikátem.

Únorový termín roku 2022 je již zaplněn, využijte další možnost v dubnu.

Cena kurzu: 1.800,-Kč

Zájem o kurz

Kurz
Jméno a příjmení
Email*
Telefon*
Souhlas s podmínkami*

Souhlas  se zpracováním osobních údajů

Odeslat zájem
Kurz
Jméno a příjmení
Email*
Telefon*
Souhlas s podmínkami*

Souhlas  se zpracováním osobních údajů

Odeslat zájem

V případě, že jste již vybrali a chcete se přímo přihlásit do tohoto kurzu, stačí jen kliknout na přihlášku a následně vyplnit.