ERA - Centrum vzdělávání

Vzdělávání dospělých v oblasti péče o tělo

Kadeřnice

Kadeřnice

Holičské a kadeřnické práce patří k oblíbeným rekvalifikacím a absolventi mají široké uplatnění v tomto kreativním oboru u nás i v zahraničí.

V kurzu se naučíte trendy vlasové střihy pro všechny typy vlasů a to jak pro ženy, tak pro muže i děti. Získáte dovednosti v tvarování účesů a vlasových technikách. Poznáte možnosti barevných kombinací v úpravě vlasů podle typu zákazníka a pro každou příležitost.

Praxe na kadeřnickém pracovišti bude náročná, ale zajímavá a po ukončení kurzu můžete pracovat jako pánský, dámský kadeřník a stylista. V průběhu kurzu je potřeba zajistit si na praxi modely. 

Vyučované předměty:

  • Zdravověda
  • Vše o vlasech - jejich složení, druhy, možnosti úpravy
  • Střihy dámské, pánské, dětské
  • Barvení vlasů, melíry, barevné kombinace
  • práce ve službách
  • trvalá, vodová, foukání vlasů a styling
  • psychologický přístup ke klientovi
  • účesy klasické i slavnostní

Kurzem Vás provází zkušená lektorka s dlouholetou praxí ve svém oboru, která Vám předá veškeré své vědomosti a zkušenosti jednoduchou a srozumitelnou cestou. Její práce nekončí závěrečnými zkouškami, mnohdy je v kontaktu s absolventy i po ukončení rekvalifikačního kurzu a je jejich poradcem a člověkem, na kterého se můžou kdykoli obrátit.

Rekvalifikace je zakončena zkouškou písemnou a praktickou. Kurz trvá cca 2-3 měsíce.

Po absolvování zkoušky obdržíte osvědčení a můžete zažádat o vydání živnostenského listu.


 
  Aktuální termíny zahájení rekvalifikačních kurzů Vám rádi poskytneme telefonicky nebo emailem. Kurzy zahajujeme každý měsíc. V případě, že Vám dané termíny nevyhovují a máte zájem o individuální/dálkovou formu studia, kontaktujte nás telefonicky nebo osobně. 

 

Ceník rekvalifikací zde

 

 

 

Nabídka práce

Nabídka práce v mém kadeřnictví Požadavky: vyučená v oboru Kadeřník,zájem o obor,pohodovou povahu, pečlivost, empatii, loajálnost, budem pracovat jen ve dvou, tak si musíme sednout i lidsky né jen profesně.práce na ŽL,Na email zašlete životopis nebo něco o sobě. Nabízím: Možnost uplatnit své nápady,do začátku pomoc s klientelou, více informací (nájem,kolik si můžu vydělat a dálší otázky Vám ráda zodpovím :-) ), ale po telefonu nebo osobně. Jana Parastiuková Kadeřnictví Mladá Boleslav - Dolní Stakory Tel: +420 731 461 998 Emai: slavka2005@seznam.cz www.kadernictvi-mladaboleslav.cz
Zrušit odpověď 12. 8. 2015 16:46:03

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Přihlášení