ERA - Centrum vzdělávání

Vzdělávání dospělých v oblasti péče o tělo

Sportovní masáž

Sportovní masáž

Kvalifikace vyškolí odborníka v oblasti znalostí lidského těla a masážních praktik tak, aby mohl samostatně vykonávat práci maséra.

  • Cena: 9000 Kč s DPH

PROFESNÍ KVALIFIKACE SPORTOVNÍ MASÁŽ zahrnuje stavbu těla a průběh svalů, naučíte se masírovat postupně celé tělo, můžete provádět sportovní masáže, relaxační a rekondiční masáže. Uplatníte se profesně  v hotelovém provozu, wellness provozu, lázních a balneo, nebo jako sportovní masér/ka.

 Kurz nepodléhá hodinové dotaci a má vyšší profesní úroveň než rekvalifikace. Výuka probíhá vždy v sobotu od 10-17h. Doba trvání kurzu cca 5 týdnů.

Závěrečné zkoušky probíhají v ERA Centru vzdělávání v Mladé Boleslavi, Řepov. Po dohodě s autorizovanou osobou lze provést zkoušky v jiném vzdělávacím centru v ČR.

Aktuální termíny zahájení  kurzů jsou uvedeny na úvodní stránce.

 CENA KVALIFIKACE:

  • JEDNODENNÍ PŘÍPRAVA K ZÁVĚREČNÉ ZKOUŠCE: ..............  2.000,-Kč
  • KVALIFIKAČNÍ KURZ ...........................................................  9.000,-Kč

NÁPLŇ KURZU:

1.blok výuky: kartotéka klienta, masážní hmaty a jejich použití, zásady a účinky masáže, zjištění aktuálního stavu klienta, praktické provedení masáže, test mobility

2. blok výuky: kostra, anatomie člověka, průběh a funkce svalů, indikace a kontraindikace, praktické provedení masáže, výběr a objednávání přípravků

3. blok výuky: provozní řád a pracovní prostředí, dezinfekce pomůcek, etický kodex maséra, praktické provedení masáže, možnosti masážních technik; první pomoc ve službách

4. blok výuky: masážní přípravky, jejich druhy a možnost použití, praktické provedení masáže, cenová tvorba, marketing, masážní techniky podle aktuálního zdravotního stavu klienta.

5.a 6. blok výuky: praktické provedení masáže, opakování,prohlubování dovedností, dotazy, ošetření modelových klientů, příprava k závěrečné zkoušce.

Závěrečná zkouška se skládá z písemnéh testu,ústního ověření znalostí a masérské praxe. Po úspěšném absolvování kvalifikace získáte osvědčení o profesní kvalifikaci a můžete zahájit samostatnou činnost v tomto oboru bez omezení.

 

dotazy na: info@erakurzy.cz  nebo tel: 602272029  

Ceník kvalifikací zde

 

 

Masersk kurz

Dobrý den, mohu se zeptat, zda bude zahájen nějaký kurz v říjnu či listopadu 2021,dekuji
Zrušit odpověď Jitka 4. 8. 2021 12:32:10

Nový komentář

* (Povinné)

Masérský kurz

Dobrý den,kdy masérský kurz začíná a jak dlouho trvá?
Odpověď Jana 26. 1. 2019 13:40:40

Přihlášení

  • Numerologie I.

    Studijní numerologie je rozdělena do 17 lekcí. V každém bloku se...

    • 0 Kč s DPH

Přihlášení