ERA - Centrum vzdělávání

Vzdělávání dospělých v oblasti péče o tělo

Přípravný kurz

Přípravný kurz

Přípravný kurz pro profesní kvalifikaci je vhodný pro zájemce se základními znalostmi ve vybraném oboru.

Přípravný kurz ke zkouškám má stejné kvality a předměty jako standardní rekvalifikace.   Je určen pro všechny, kdo chtějí využít možnost individuální přípravy na vybranou profesi bez pravidelné docházky na kurz-

Náplň přípravného kurzu odpovídá typu zvolené rekvalifikace, počet konzultací je domlouván individuálně podle potřeby.

Přípravný kurz k profesní kvalifikaci "Kosmetička"- celkové ošetření pleti, včetně barvení obočí a řas, přikládání pleťové masky, hloubkového čištění a líčení, depilace, poradenství.

Přípravný kurz k profesní kvalifikaci " Manikérka a nehtová designérka" - nehtová modeláž gelem, prodlužování nehtů, manikúra, lakování, masáž ruky, zábaly, poradenství.

Přípravný kurz k profesní kvalifikaci "Pedikérka a nehtová designérka" -celková péče o nohy, pedikérské ošetření s úpravou nehtů, lakování,masáž nohy, poradenství.

Přípravný kurz k profesní kvalifikaci "Sportovní masér" -masážní hmaty pro celkovou masáž těla,fyziologie, svalová soustava a podpůrné cviky pro jednotlivé svaly, masážní prostředky, poradenství.

Po absolvování přípravného kurzu se můžete kdykoliv přihlásit k vykonání závěrečné zkoušky před autorizovanou osobou v našem vzdělávacím zařízení; po úspěšném absolvování kurzu je možné začít podnikat ihned, bez nutnosti odpovědného zástupce.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

  • Numerologie I.

    Studijní numerologie je rozdělena do 17 lekcí. V každém bloku se...

    • 0 Kč s DPH

Přihlášení