Kosmetička

Profesní kvalifikace Kosmetička zahrnuje komplexní péči o pleť, kosmetické dovednosti včetně profesionálního poradenství v oboru. Součástí osnov profesní kvalifikace je kosmetická aromamasáž, povrchové a hloubkové čištění pleti, barvení a úprava obočí, barvení řas, přikládání pleťových masek, přístrojové ošetření, líčení a barevná typologie pleti.

Po úspěšném ukončení kurzu obdržíte Osvědčení o profesní kvalifikaci a také europass- tedy doklad o ukončení vzdělávacího programu, který je platný v rámci celé EU.

 

Termín zahájení

11 kvě 2024
Kosmetička rekvalifikační kurz

Profesní kvalifikace Kosmetička je prováděna podle nové vzdělávací soustavy a tento kurz plně nahrazuje střední školu/ učiliště.

Profesní kvalifikace nepodléhá hodinové dotaci a má vyšší profesní úroveň než rekvalifikace.Po úspěšném absolvování závěrečné zkoušky můžete zažádat o živnostenský list bez omezení, bez odpovědného zástupce.

V kurzu si osvojíte ošetřování pleti podle její typologie, používání vhodných přípravků k celkové i domácí péči. Velký prostor je věnován praktickým kosmetickým dovednostem, nácviku masáže a líčení.

V kurzu používáme biokosmetiku Saloos a značkovou přírodní italskou kosmetiku Robeus. Seznámíte se s veškerými přípravky těchto firem, budete s nimi pracovat v hodinách praktické výuky. 

Profesní kvalifikace probíhá vždy jeden víkendový den, od 10-16h, nebo dle dohody. Celková doba trvání kurzu 6-10 týdnů.

CENA KVALIFIKACE:

  • JEDNODENNÍ PŘÍPRAVA K ZÁVĚREČNÉ ZKOUŠCE........ 2.500,-Kč                                                                          
  • KURZ  včetně závěrečné zkoušky......................................  25.500,-Kč                                              

Náplň kurzu:

1.blok kurzu: stavba kůže a její funkce, provozní řád a pracovní vybavení, dezinfekce pomůcek, celkový postup péče o pleť, kartotéka klienta

2.blok kurzu: profesionální kosmetická péče, aromamasáž, úprava obočí, diagnostika a typologie pleti, druhy pleťových masek, účinné látky v kosmetice, tvary obličeje a možné korekce

3.blok kurzu: aromamasáž, možnosti depilace v praxi, barvení řas a obočí, úprava obočí, aplikace pleťové masky, líčení denní a večerní

4.blok kurzu: komplexní péče o pleť podle věku a typu pleti, prohlubování techniky masáže, depilace,poradenství v oboru; marketing, cenová tvorba a možnosti uplatnění v samostatné praxi

5. blok kurzu: druhy a rozdělení kosmetických přípravků podle účinných látek, barevná typologie a barvové poradenství

6.-10. blok kurzu:  prohlubování dovedností, postup v ošetření aknózní a mladistvé pleti, rozdělení kosmetických přípravků podle typologie pleti, možnosti přístrojového ošetření v praxi, modelové příklady v péči o pleť, dotazy k problematice

informace a přihlášky na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a na tel: 602272029

Pro potvrzení nástupního termínu je nutné uhradit rezervační zálohu 1.000,-Kč. Záloha bude odečtena z celkové ceny kurzu. Tato záloha je nevratná. Pokud se nedostavíte na zahájení kurzu, záloha bude přesunuta na jiný nástupní termín; tuto možnost můžete využít tři měsíce po úhradě.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Studovali jste obor kosmetička a nedokončili ho?

Máte dobré znalosti v oboru kosmetika, baví Vás péče o pleť? Ovládáte kosmetickou praxi?

Pak je tu možnost pro Vás - přihlašte se rovnou k závěrečné zkoušce!

U zkoušky prokážete své znalosti a získáte osvědčení o profesní kvalifikaci v oboru Kosmetička. V případě zájmu Vám rádi sdělíme podrobnosti.

 

Zájem o kurz

Kurz
Jméno a příjmení
Email *
Telefon *
Souhlas s podmínkami *

Souhlas  se zpracováním osobních údajů

Kurz
Jméno a příjmení
Email *
Telefon *
Souhlas s podmínkami *

Souhlas  se zpracováním osobních údajů

V případě, že jste již vybrali a chcete se přímo přihlásit do tohoto kurzu, stačí jen kliknout na přihlášku a následně vyplnit.