Manikérka a nehtová designérka

Profesní kvalifikace (rekvalifikace) Manikérka a nehtová designérka zahrnuje komplexní péči o ruce, včetně prodlužování a úpravy nehtů, manikúry, lakování, masáže a zábalů.

Po úspěšném ukončení kurzu obdržíte Osvědčení o profesní kvalifikaci a také europass- tedy doklad o ukončení vzdělávacího programu, který je platný v rámci celé EU.

Termín zahájení

31 srpen 2024
Rekvalifikační kurz manikérka a nehtová designérka

Kvalifikace „Manikérka a nehtová designérka" je zaměřena na profesionální péči o ruce a nehty, v praxi si osvojíte různé možnosti ošetření a úpravy rukou a nehtů.

Pokud se v praxi chcete věnovat celkové péči o ruce a nohy, je nutné absolvovat dvě profesní kvalifikace. Můžete využít naši cenově zvýhodněnou nabídku.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Profesní kvalifikace "Manikérka a nehtová designérka" je prováděna podle nové vzdělávací soustavy, tato kvalifikace plně nahrazuje střední školu/ učiliště.

KURZ NEPODLÉHÁ HODINOVÉ DOTACI A MÁ VYŠŠÍ PROFESNÍ ÚROVEŇ NEŽ REKVALIFIKACE.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽE KAŽDÝ, KDO DOVRŠIL VĚK 18 LET.

VÝUKA PROBÍHÁ VŽDY JEDEN VÍKENDOVÝ DEN, OD 10- 16h.

Doba trvání kurzu 6-8 týdnů.

Pro potvrzení nástupního termínu je nutné uhradit rezervační zálohu 1.000,-Kč. Záloha bude odečtena z celkové ceny kurzu. Tato záloha je nevratná. Pokud se nedostavíte na zahájení kurzu, záloha bude přesunuta na jiný nástupní termín; tuto možnost můžete využít tři měsíce po úhradě. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

PROFESNÍ KVALIFIKACE MANIKÉRKA A NEHTOVÁ DESIGNÉRKA 

  • JEDNODENNÍ PŘÍPRAVA  K ZÁVĚREČNÉ ZKOUŠCE: ..........2.500,-Kč 
  • KURZ včetně závěrečné zkoušky ..........................................15.000,-Kč                            

Náplň kurzu:

1.blok kurzu: celková náplň profesní kvalifikace,dezinfekce pomůcek a provozní řád, profesionální péče o ruce a nehty, úvod do nehtové modeláže- lepení tipů, aplikace šablon, pilování. 

2.blok kurzu: nehtová modeláž, technika nanášení gelu, druhy gelů a možnosti jejich aplikace, trvanlivost a skladování přípravků, jejich účinky; poradenství v péči o ruce a nehty

3.,4. blok kurzu: manikúra,profesionální ošetření přírodních nehtů, lakování nehtů, možnosti v péči o ruce a nehty, masáž ruky; zábal, maska, účinné látky

5.-8. blok kurzu: nehtová modeláž, doplnění nehtů, metoda francie, masáž ruky; komplexní péče o ruce a nehty, marketing v oboru, odstraňování chyb a problémů v praxi; možnosti uplatnění v samostatné praxi 

Profesní kvalifikace je zakončena závěrečnou zkouškou ústní a praktickou. Po úspěšném ukončení kurzu obdržíte osvědčení o profesní kvalifikaci. 

Během výuky je potřeba zajistit si alespoň jeden model na provádění praxe.

---------------------------------------------------------------------

Ovládáte nehtovou modeláž a baví Vás to?

Věnujete se modeláži nehtů a péči o ruce bez potřebného dokladu?

Pak je tu možnost pro Vás- přihlaste se rovnou k profesní zkoušce!

U zkoušky profesní kvalifikace Manikérka a nehtová designérka prokážete potřebné znalosti a získáte profesní kvalifikaci- zkouška je praktická a ústní.

 

Zájem o kurz

Kurz
Jméno a příjmení
Email *
Telefon *
Souhlas s podmínkami *

Souhlas  se zpracováním osobních údajů

Kurz
Jméno a příjmení
Email *
Telefon *
Souhlas s podmínkami *

Souhlas  se zpracováním osobních údajů

V případě, že jste již vybrali a chcete se přímo přihlásit do tohoto kurzu, stačí jen kliknout na přihlášku a následně vyplnit.