Odborník na permanentní make up

Profesní kvalifikace Odborník na permanentní make up je způsobilost pro aplikaci permanentního make upu v oblasti obličeje. Získáte dovednosti v provádění permanentního make upu a tím si rozšíříte možnosti v podnikání.

Po úspěšném ukončení kurzu obdržíte Osvědčení o profesní kvalifikaci a také europass- tedy doklad o ukončení vzdělávacího programu, který je platný v rámci celé EU.

Termín zahájení

18 kvě 2024
permanentní make-up rekvalifikační kurz

Profesní kvalifikace Odborník na permanentní make up je zaměřena na profesionální provedení permanentního make upu. V kurzu se naučíte dovednosti trvalého líčení- permanentního make upu, včetně estetických možností v použití barevných pigmentů. 

Staňte se odborníkem na permanentní make up s velkou možností uplatnění v praxi. Výuka spojuje teorii s praktickou částí. 

V profesní kvalifikaci získáte dovednosti:

  • aplikovat permanentní oční linky klasické i stínované
  • aplikovat permanentní konturu obočí
  • aplikovat permanentní konturu rtů

Praxi vyučuje lektorka s dlouholetou praxí v oboru.

Odborník na permanentní make up Vás vyškolí pro samostatnou praxi, po ukončení profesní kvalifikace nepotřebujete odpovědného zástupce. Kurz je akreditován Ministerstvem zdravotnictví ČR a má stejnou úroveň jako klasické školní vzdělání.

Výuka v kurzu zahrnuje: teoretickou část- anatomii kůže a její choroby, zásady provozu; v odborné praxi si vysvětlíme rozdíly v aplikaci pm, druhy strojků a vybavení, možností aplikace permanentního make upu, pigmenty a jejich účinky a další potřebné informace.

Profesní kvalifikace Odborník na permanentní make up je zakončena zkouškou, která má část písemnou (test), praktickou a ústní ověření.

Po telefonické domluvě můžete také využít individuální formu výuky.

Cena kurzu: 45.000,-Kč 

Pro potvrzení nástupního termínu je nutné uhradit rezervační zálohu 1.000,-Kč. Záloha bude odečtena z celkové ceny kurzu. Tato záloha je nevratná. Pokud se nedostavíte na zahájení kurzu, záloha bude přesunuta na jiný nástupní termín; tuto možnost můžete využít tři měsíce po úhradě.

Zájem o kurz

Kurz
Jméno a příjmení
Email *
Telefon *
Souhlas s podmínkami *

Souhlas  se zpracováním osobních údajů

Kurz
Jméno a příjmení
Email *
Telefon *
Souhlas s podmínkami *

Souhlas  se zpracováním osobních údajů

V případě, že jste již vybrali a chcete se přímo přihlásit do tohoto kurzu, stačí jen kliknout na přihlášku a následně vyplnit.