Odborník na permanentní make up

Profesní kvalifikace Odborník na permanentní make up je způsobilost pro aplikaci permanentního make upu v oblasti obličeje. Získáte dovednosti v provedení této metody a tím si zajistíte spokojenou klientelu.

Termín zahájení

13 srpen 2022
permanentní make-up rekvalifikační kurz

Profesní kvalifikace Odborník na permanentní make up je zaměřena na profesionální provedení permanentního make upu. V kurzu se naučíte podstatu trvalého líčení- permanentního make upu, včetně estetických možností v použití barevných pigmentů. 

Odborník na permanentní make up je profesní kvalifikace s velkou možností uplatnění v praxi. Získáte dovednosti v provedení permanentního make upu. Výuka spojuje teorii s praktickou částí. 

V profesní kvalifikaci získáte dovednosti:

  • aplikovat permanentní oční linky
  • aplikovat permanentní konturu obočí
  • aplikovat permanentní konturu rtů

 

Odborník na permanentní make up Vás vyškolí pro samostatnou praxi, po ukončení profesní kvalifikace nepotřebujete odpovědného zástupce. Kurz je akreditován Ministerstvem zdravotnictví ČR a má stejnou úroveň jako klasické školní vzdělání.

Výuka v kurzu zahrnuje: teoretickou část- anatomii kůže a její choroby, zásady provozu; odborná praxe se zabývá přístrojovým vybavením, možností aplikace permanentního make upu a zvyšováním dovedností.

Profesní kvalifikace Odborník na permanentní make up je zakončena zkouškou, která má část písemnou (test), praktickou a ústní ověření.

Můžete také využít individuální formu výuky, domluvíme vše telefonicky.

Cena kurzu: 28.000,-Kč 

Závěrečná zkouška je zpoplatněna, podle nařízení MZČR.

Zájem o kurz

Kurz
Jméno a příjmení
Email*
Telefon*
Souhlas s podmínkami*

Souhlas  se zpracováním osobních údajů

Odeslat zájem
Kurz
Jméno a příjmení
Email*
Telefon*
Souhlas s podmínkami*

Souhlas  se zpracováním osobních údajů

Odeslat zájem

V případě, že jste již vybrali a chcete se přímo přihlásit do tohoto kurzu, stačí jen kliknout na přihlášku a následně vyplnit.