Pedikérka a nehtová designérka

Profesní kvalifikace Pedikérka a nehtová designérka zahrnuje komplexní přístup v péči o nohy, klasická péče je doplněna přístrojovým ošetřením. Profesionální ošetření se týká i úpravy nehtů, metoda lakováním a nehtová modeláž gelem.

Po úspěšném ukončení kurzu obdržíte Osvědčení o profesní kvalifikaci a také europass- tedy doklad o ukončení vzdělávacího programu, který je platný v rámci celé EU.

Termín zahájení

31 srpen 2024
pedikérka rekvalifikační kurz

Kvalifikace „Pedikérka a nehtová designérka" je určena pro zájemce o péči o nohy a nehty na nohách.

V případě, že se chcete věnovat celkové péči o ruce a nohy, je nutné absolvovat dvě profesní kvalifikace. Můžete využít naši cenově zvýhodněnou nabídku.

--------------------------------------------------------

Profesní kvalifikace "Pedikérka a nehtová designérka" je  prováděna podle nové vzdělávací soustavy, kurz plně nahrazuje střední školu/ učiliště.

KURZ NEPODLÉHÁ HODINOVÉ DOTACI A MÁ VYŠŠÍ PROFESNÍ ÚROVEŇ NEŽ REKVALIFIKACE.

PŘIHLÁSIT NA KURZ SE MŮŽE KAŽDÝ, KDO DOVRŠIL VĚK 18 LET.

VÝUKA PROBÍHÁ OD NÁSTUPU NA KURZ VŽDY JEDEN VÍKENDOVÝ DEN,  OD 10-16h. NEBO PODLE VZÁJEMNÉ DOMLUVY.

 DOBA TRVÁNÍ KURZU cca 6-10 týdnů.

Pro potvrzení nástupního termínu je nutné uhradit rezervační zálohu 1.000,-Kč. Záloha bude odečtena z celkové ceny kurzu. Tato záloha je nevratná. Pokud se nedostavíte na zahájení kurzu, záloha bude přesunuta na jiný nástupní termín; tuto možnost můžete využít tři měsíce po úhradě.

------------------------

Ovládáte nehtovou modeláž na nohách a chcete se péči věnovat profesionálně?Pečujete o nohy svým známým a baví Vás to?

Pak je tu možnost pro Vás - přihlaste se rovnou k závěrečné zkoušce! 

 

  • JEDNODENNÍ PŘÍPRAVA K ZÁVĚREČNÉ ZKOUŠCE: ........2.500,-Kč
  • KURZ včetně závěrečné zkoušky  ......................................16.500,-Kč

Náplň kurzu: 

1.blok kurzu: kartotéka klienta, pedikérské pomůcky, vybavení pracoviště, používání nástrojů a jejich druhy, praktický nácvik pedikúry, přípravky v péči o nohy, zdravotní způsobilost k výkonu povolání

2.blok kurzu: stavba kůže a nehtů, provozní řád a dezinfekční plán pracoviště, praktický nácvik pedikúry a lakování nehtů; péče o nohy, deformity a možnosti poradenství v oboru, přístrojové ošetření 

3. blok: praktický nácvik pedikúry, práce s přístrojem, nehtová modeláž gelem- francie, spa procedúry, depilace voskem, objednávání přípravků a jejich skladování

4. blok: opakování praxe v pedikúře a nehtové modeláži, protetika, dotazy k problematice, marketing, tvorba cen, možnosti uplatnění v samostatném provozu

5.-8. blok: základy podologie v praxi, profesionální péče o nohy a nehty, prohlubování praktických dovedností v péči o nohy, přípravky pro domácí použití

Modelový nácvik praxe- potřebujete své modely, nebo po dohodě zajistí klienty naše zařízení

 

 V profesní kvalifikaci pedikérka se naučíte pracovat se skalpelem, rozeznáte kuří oko od bradavice, poznáte deformity nohou a osvojíte si práci se všemi nástroji.

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky - 602272029, mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - nebo zašlete vyplněnou přihlášku na závěrečnou zkoušku.

Zájem o kurz

Kurz
Jméno a příjmení
Email *
Telefon *
Souhlas s podmínkami *

Souhlas  se zpracováním osobních údajů

Kurz
Jméno a příjmení
Email *
Telefon *
Souhlas s podmínkami *

Souhlas  se zpracováním osobních údajů

V případě, že jste již vybrali a chcete se přímo přihlásit do tohoto kurzu, stačí jen kliknout na přihlášku a následně vyplnit.