DORNOVA METODA A BREUSSOVA MASÁŽ

Dornova metoda je velmi účinná masážní nápravná technika, která je vyhledávána klienty v případech blokády páteře a obratlů.

Termín zahájení

28 září 2022
Dornova metoda a Breussova masáž jako účinná terapie v masérské praxi

Metoda je pojmenována po Dieteru Dornovi, který sám na sobě zjistil účinky speciálních tahů na odstranění bolestí páteře a svalů. Celkovou techniku hmatů dále rozvinul a dnes je Dornova metoda známá po celém světě a má mnoho pokračovatelů a terapeutů.

Úspěch Dornovy metody je založen na kontrolování pohybu klienta při aplikaci metody, tím uvolňování spasmů svalů a následně se navrátí obratle a kosti na své místo. 

Většina bolestí páteře a svalstva vzniká z našeho špatného držení těla, jednostranné zátěže a nedostatku vhodného pohybu. Dornova metoda se skládá ze šetrných cviků a hmatů, které při správném postupu omezují vznik blokád kosterního svalstva.

V intenzívním celodenním kurzu se naučíte základní sestavu hmatů a uvolňujících cviků. Základem je srovnání kyčelních kloubů a další terapeutické dovednosti. Poslední část kurzu je věnována tzv. Breussově masáži, která zakončí tento relaxační a nápravný proces.

Tento základní kurz Dornovy metody je náročný, ale v praxi Vám klienti poděkují a ihned po aplikaci Dornovy metody jsou viditelné výsledky (např. při ústřelu nebo blokádě v oblasti bederní páteře).

Kurz se koná ve středu 28.9.2022 (státní svátek) od 10h, cena je 2.500,-Kč

Po absolvování kurzu obdržíte certifikát a v případě zájmu můžete pokračovat kurzem: Dornova metoda -pokročilý kurz, je to celodenní prohloubení dovedností z prvního dne a rozšíření Dornovy metody o další techniky. 

Zájem o kurz

Kurz
Jméno a příjmení
Email*
Telefon*
Souhlas s podmínkami*

Souhlas  se zpracováním osobních údajů

Odeslat zájem
Kurz
Jméno a příjmení
Email*
Telefon*
Souhlas s podmínkami*

Souhlas  se zpracováním osobních údajů

Odeslat zájem

V případě, že jste již vybrali a chcete se přímo přihlásit do tohoto kurzu, stačí jen kliknout na přihlášku a následně vyplnit.