Hloubková myofasciální masáž

Hloubková myofasciální masáž je terapeutické ošetření, kdy je možné docílit zmírnění či odstranění  bolestí hlavy, šíje, bolestí v ramenním kloubu, vystřelující bolesti z ramene  nebo bolestí v oblasti beder, které se šíří po celé dolní končetině. 

Hloubková myofasciální masáž je vlastně tzv.Trigger points metoda uvolnění kosterního svalstva. Tato terapie navazuje na Dornovu metodu okamžitého uvolnění svalů.

Termín zahájení

18 červen 2023
hloubková myofasciální masáž odborný kurz

Hloubková masáž s využitím trigger points bodů je velice účinná masážní technika, kdy zkušený masér dokáže vyhledat tzv. spoušťové body na těle. 

Jednostranná zátěž svalů, dlouhodobé vykonávání stejné činnosti (ať v práci nebo při sportu) nebo úrazové stavy mohou způsobit špatné prokrvování a zásobování svalů, následně ztrátu pružnosti a celkové funkce jednotlivých svalů. Následuje pocit bolestivého omezení hybnosti, přenášení bolesti do vzdálených míst na těle. Objevit se může také zhoršení pohyblivosti kloubů a jejich velká bolestivost.

Při trigger points terapii se zaměříme na aktivaci příslušných míst, tlakem a cílenými hmaty odstraníme napětí ve svalech a bolestivé odezvy v těle.

 cena: 2.300,-Kč

Zájem o kurz

Kurz
Jméno a příjmení
Email *
Telefon *
Souhlas s podmínkami *

Souhlas  se zpracováním osobních údajů

Kurz
Jméno a příjmení
Email *
Telefon *
Souhlas s podmínkami *

Souhlas  se zpracováním osobních údajů

V případě, že jste již vybrali a chcete se přímo přihlásit do tohoto kurzu, stačí jen kliknout na přihlášku a následně vyplnit.